Diskuse

Datum 08.05.2011

Vložil Michal

Titulek Re: Gunners

Odpovědět

Ja jsem pro, klidne i utery 17. Jinak o zkouskovem je mi to celkem jedno, pokud zrovna nebudu mit zkousku, coz ted jeste nevim :=)

Datum 08.05.2011

Vložil Mekii

Titulek Re: Re: Gunners

Odpovědět

Mě by vlastně 17. taky moc nevadilo takže to chce rychle domluvit abych mohl zamluvit hřiště - jestli vůbec bude...

Datum 08.05.2011

Vložil Vašek

Titulek Re: Gunners

Odpovědět

Můžu obě úterý od 17:30

Datum 28.04.2011

Vložil Mekii

Titulek Zápas No name - na čarodky

Odpovědět

Pokud si někdo ještě nepřečet maila, tak zápas v sobotu na čarodky nebude, takže vzhůru na orienták. A měl by být v ten samý čas další týden, ale to ještě upřesním ;))

Datum 19.04.2011

Vložil Michal

Titulek hodnocení samotného pana Kroupičky

Odpovědět

Tak aby ten nas rozmily Krou picka :=) neprisel zkratka, tak si dovolim napsat neco taky na jeho adresu.
Kroupa potvrdil, ze sve bohatyrske telo umi vyuzivat nejenom v brance, ale take v obrane. Souperovy utocniky vyhanel od nasi brany pryc a svymi presnymi nakopy zasoboval utok. A kdyz se nahodou stalo ze se i rozbehnul :=)) tak ho neslo zastavit a byl z toho gol! Proste se ukazalo, ze nam v obrane vyrostla dalsi betonova zed. Vsichni ale vime, s kym Kroupa hral v obrane a nemusim snad zduraznovat, ze kdyz je na cem stavet, tak to jde samo :=D

Datum 19.04.2011

Vložil Kroupa

Titulek skoro ctyricetilety kmet

Odpovědět

Lidi vypadam na 40? I kdyz sem se pred zapasem oholil?:D

Datum 19.04.2011

Vložil Přeceda

Titulek Re: skoro ctyricetilety kmet

Odpovědět

To myslel Kandyho:D

Datum 19.04.2011

Vložil Michal

Titulek Re: Re: skoro ctyricetilety kmet

Odpovědět

To si pis, ze myslel me! Ne proto, ze vypadam na 40, ale protoze ja jsem byl ten, koho nedokazali obejit jak pise v tom clanku!

Datum 19.04.2011

Vložil Drsnej Drši

Titulek Re: skoro ctyricetilety kmet

Odpovědět

Hele upřímně jsi byl první kdo mě napadl :-D , nic ve zlém ale myslím, že opravdu vypadáš nejstarší z nás....;)

Datum 19.04.2011

Vložil Michal

Titulek Re: Re: skoro ctyricetilety kmet

Odpovědět

Ne, on nas ani poradne nevidel, jak jsme kolem neho litali si nas nestihmul prohlidnout :=D